Studio KM

SZKOLENIA

Zapoznaj się z ofertą szkoleń indywidualnych i grupowych.  Prowadzimy szkolenia stacjonarne i online.  Nasze szkolenia to wysoki poziom nauczania w niskiej cenie.
Zapraszamy na praktyczne szkolenia kosmetyczne od A do Z lub wybrane bloki tematyczne, które podniosą kwalifikacje zawodowe Twoje lub Twojego zespołu, co pozwoli na podniesienie jakości usług w Twoim salonie.

O skuteczności naszych szkoleń kosmetycznych/ kosmetologicznych decyduje, że są prowadzone w małych grupach, lub indywidualnie co zapewnia naszym kursantom najwyższy komfort nauki.

Praca na szkoleniach w małych grupach zapewnia wysoki komfort współpracy szkoleniowca z kursantami, wspiera integrację kursantów oraz pozwala na indywidualne podejście do każdego uczestnika kursu. Zdobędziesz nowe kwalifikacje. Szkolenia są kierowane przede wszystkim do osób, które chcą założyć swój salon urody lub rozszerzyć listę oferowanych zabiegów.

Zajęcia w naszym centrum prowadzone są przez zespół profesjonalnych szkoleniowców posiadających nie tylko szeroką, ugruntowaną  wiedzę, ale przede wszystkim umiejętności praktyczne oparte na wieloletnim doświadczeniu w wykonywaniu usług i pracy jako szkoleniowców renomowanych firm kosmetycznych.