• Pon. - Pt.: 9:00 - 19:00, Sb: 9:00 - 14:00
  • (32) 236 52 64, +48 508 106 974
  • studiokm@o2.pl

Makijaż permanentny

Microblading brwi

Microblading to metoda mikropigmentacji o delikatniejszym efekcie niż tradycyjny makijaż permanentny. Efektem jest hiperrealistyczny rysunek, który idealnie naśladując kształt, kolor i położenie włosa brwi naturalnych daje złudzenie w zupełności prawdziwych brwi. Szeroka gama kolorystyczna pigmentów pozwala na tworzenie makijażu pasującego do każdego rodzaju urody, cery, koloru włosów itp. Jest to metoda bezkrwawa. Pigment wprowadzany jest tylko do warstwy kolczystej naskórka, nie uszkadza więc naczyń krwionośnych. Szczególnie polecany jest dla osób, które utraciły brwi bądź są one niepełne lub asymetryczne. Zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości.

Wykonanie makijażu przeprowadzane jest podczas dwóch sesji:

-pierwszej, podczas której wypełniania jest ankieta kwalifikacyjna oraz przeprowadzany wywiad i rozmowa, która pomaga linergistce w poznaniu klienta ( jego obaw, preferencji, wizji i innych). Następnie rozrysowywane są brwi zgodnie z tzw. złotym standardem, czyli wszystkie wymiary są odpowiednio dopasowane o morfologii twarzy i preferencji klienta. Ostatecznie dobierany jest pigment. Klient ma na bieżąco wpływ na każdą decyzję związaną z projektem brwi! Cała procedura zabiegowa trwa od 2 do 3 godzin.

-druga sesja, to tak zwana obowiązkowa korekta, podczas której oceniany jest procent wykruszenia brwi. Wtedy możliwa jest zmiana pigmentu na ciemniejszy, jeśli taka będzie wola klienta. Korekta trwa dużo krócej niż pierwsze spotkanie- około 1h. Tu pracuje się w miejscach, które odrzuciły pigment po pierwszej sesji.

Odświeżanie makijażu zalecane jest raz do roku, aby utrzymać wyraźny, świeży i zadowalający efekt.

Microblading może okazać się nietrwały u osób z problematyczną skórą, wahaniami hormonalnymi oraz nieodpowiednim trybem życia ze względu na bardzo dużą delikatność wykonania pigmentacji i płytkie podanie pigmentu, który w po wygojeniu może się nie przyjąć. Takim osobom zalecany jest makijaż permanentny wykonywany maszyną, gdzie pigment podany jest głębiej.