• Pon. - Pt.: 9:00 - 19:00, Sb: 9:00 - 14:00
  • (32) 236 52 64, +48 508 106 974
  • studiokm@o2.pl

Brwi i rzęsy

LIFTING I LAMINACJA RZĘS

Lifting rzęs polega na zmianie kształtu rzęs, uniesieniu ich od nasady, podwinięciu, odżywieniu i utrwaleniu w nowej pozycji. Są one w efekcie ładnie ułożone, a do tego optycznie wydłużone. Codzienny makijaż i tuszowanie staje się niezwykle łatwe.
Szczególnie przypadnie do gustu osobom o rzęsach niezdyscyplinowanych, prostych, rosnących w dół, ale również jest idealną alternatywą dla Pań, które nie chcą lub nie mogą nosić rzęs przedłużanych.
Dodatkowo zabieg wzbogacony jest o keratynowy preparat, który stymuluje wzrost rzęs i sprawia, że stają się grubsze i mocniejsze. Serum można stosować również na brwi.
Zabieg trwa około 45 min. a efekt utrzymuje się nawet do 8 tygodni!
Read more

Przedłużanie rzęs metodą objętościową 3D – 8D

METODA VOLUME UP – METODA OBJĘTOŚCIOWA – to innowacyjna technika zagęszczania rzęs. Aplikacja metodą VOLUME UP pozwala przedłużyć, zagęścić i pogrubić naturalne rzęsy bez ich dodatkowego obciążenia. Polega na precyzyjnym stworzeniu wachlarza rzęs składającego się z 2 do 8 odpowiednio ułożonych rzęs i doklejeniu go do jednej rzęsy naturalnej. Rzęsy używane do metody VOLUME UP są bardzo cieniutkie o grubości od 0,05 mm do 0,10 mm. To właśnie grubości rzęs sprawiają, że rzęsy są bardzo lekkie i delikatne, o aksamitnym dotyku i wyglądzie. Wykonany tą metodą zabieg gwarantuje utrzymanie rzęs do 8 tygodni. W celu zoptymalizowania efektów zalecane jest uzupełnianie co 4 – 5 tygodni. 

Read more