• Pon. - Pt.: 9:00 - 19:00, Sb: 9:00 - 14:00
  • (32) 236 52 64, +48 508 106 974
  • studiokm@o2.pl

Oferta

Kosmetologia

W zaciszu gabinetu oddaj się w ręce profesjonalistów. Skorzystaj z bogatej oferty zabiegów. Poznaj możliwości nowoczesnych urządzeń kosmetycznych w walce o idealną skórę.

WIĘCEJ

Fryzjerstwo

Piękne, zdrowe i zadbane włosy są wizytówką naszego salonu. Charakteryzują nas profesjonalne zabiegi, wyjątkowa stylizacja i pełna paleta koloryzacji. Dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić.

WIĘCEJ

Stylizacja paznokci

W stylizacji paznokci stawiamy na estetykę, trwałość i zdrowie. Gwarantujemy, iż nasze stylizacje żelowe czy hybrydowe wcale nie zniszczą paznokci naturalnych, wręcz przeciwnie. Paznokcie bardzo zniszczone? Nie chcą rosnąć, łamią się, kruszą, rozdwajają… Jeśli ich zapuszczenie sprawia ogromny problem, my chętnie pomożemy! Oferujemy bardzo szeroką gamę zdobień.

WIĘCEJ

Podologia

Piękne i zadbane stopy na co dzień i od święta to marzenie każdej kobiety. Zobacz jak możesz zadbać o swoje stopy w naszym gabinecie.

WIĘCEJ

Masaże

Masaże mogą pomóc kiedy dokuczają ci bóle kręgosłupa, migreny, nerwobóle, masz problemy z bezsennością, jesteś nadpobudliwy i ciągle zmęczony, walczysz z nadwagą.

WIĘCEJ

Kosmetyka

WIĘCEJ

Depilacja i epilacja

Zapewniamy przeróżne możliwości usuwania owłosienia- depilacja czy epilacja?- laser czy enzymy?

WIĘCEJ

Stylizacja rzęs

Indywidualne stylizacje i aplikacje gwarantują pożądany i przede wszystkim zdrowy! efekt, którym można cieszyć się długi okres czasu, bez obaw o zniszczone rzęsy.

WIĘCEJ

Makijaż permanentny

✔️Bez tworzenia blizn;
✔️Bez rozlanego pigmentu;
✔️Bez efektu przerysowanych brwi;
✔️Odpowiedni kształt- dobrany i wymierzony zgodne z morfologią twarzy;
✔️Odpowiednia barwa pigmentu- dobrana zgodnie z naturalnym kolorem włosów;